Z racji tego, że w Olsztynie leje za każdym razem, kiedy chcę robić zdjęcia na zewnątrz,
musiałam przenieść się do domu. Jakość zdjęć pozdrawia, ale chciałam wam coś wrzucić

czapka don't touch my llama
sweter allegro + ćwieki DIY
spodnie zara
buty dr. martens





